Biura serwisowane to bardzo wygodne podejście do posiadania własnej przestrzeni do pracy. Oferujemy całkowicie umeblowane biura w wysokim standardzie i świetnej lokalizacji. Cała obsługa jest na naszej głowie, więc ty masz więcej czasu na swój biznes.

Pakiet biura serwisowanego obejmuje:

Nasze biura

Ulica Studencka 4
Pokaż
na mapie
Biuro 100m², 12 stanowisk pracy, 3 przestrzenie konferencyjne.
Biuro 130m², 20 stanowisk pracy, 2 przestrzenie konferencyjne.
Ulica Sarego 18
Pokaż
na mapie
Biuro 130m², 21 stanowisk pracy i pokój na call’e.

Biuro serwisowane - co to takiego?

Biuro serwisowane to produkt, który kupujesz jako kompletny zestaw. Jest w nim wszystko, czego potrzeba, by zapewnić zespołowi miejsce i warunki do pracy. W pakiecie dostajesz możliwość korzystania z prywatnego biura plus cały zakres usług, takich jak zaopatrzenie biura, sprzątanie czy też zarządzanie biurem.

Nie potrzebujesz office managera i listy kontaktów do specjalistów z różnych dziedzin, jak aranżacji wnętrz i umeblowania, konserwacji klimatyzacji czy też podlewania kwiatków, ponieważ ktoś Cię w tym wyręcza. Wszelkie działania potrzebne, by pracownikom wygodnie się pracowało, leżą po stronie tego samego usługodawcy. Dostajesz jedną fakturę i masz wszystko z głowy. Prosto i wygodnie. Taki właśnie zamysł leży u podstaw koncepcji biur serwisowanych.

Wybór biura serwisowanego niesie za sobą często również dodatkowe korzyści: elastyczne warunki i krótki okres wypowiedzenia. Dzięki temu nie musisz wiązać się z jedną przestrzenią na wiele lat, ryzykując, że po pewnym czasie Twoja firma wyrośnie z biura lub nie będzie go potrzebować.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zostaw nam wiadomość.